View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 20 Oct 2020, 11:02

Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next
AH searchošana 
Author Message
Site Admin

1. Viens no trikiem, kaa tikt pie ljoti laba ierocha:

Piemeeram es esmu 48 lvl monks. Uzlieku seerchoties 2hand weaponjus. Jaudiigaakais ierocis ir ap 240 DPS. Ok, nekaadas maakslas. Tagad uztaisam filtru ka ierocha lvl ir 55, un izveelamies statos Reduced Level Requirement un ierakstam 7. Un mums paraadaas kaudze ar ierochiem, ko es varu uzvilkt, bet ar daudz lielaaku DPS. Tiko kaa nopirku sev ieroci ar 320 DPS pa 5k.

Ja ir nauda, tad ierakstam seerchaa minimaalais 60 lvl ierocis, un var prieksh sava 48 lvl chara nopirkt arii 600-700 DPS ieroci. Naakotnee altu celshanai shitas buus ljoti aktuaali, tik cenas celsies shai mantai, pagaidaam maz kas pamaniijis ka taa var.

2. Ja ir veelme nopirkt jebkuru stakojamo itemu ieksh AH, paspaidam Search pogu reizes 10-20 ik pa dazhaam sekundeem. Cena gandriiz katru reizi mainiisies, un var nokjert briidi, kad itemu sanaaks nopirkt pa daudz draudziigaaku cenu. Pa retam protams var traapiit arii uz kaadu naabu, kas ieliek 10x leetaak, bet nu taa ir laimes speele, ar kuru nav jaareekjinaas.

Ja kaadam ir citas viltiibas kaa ieksh AH kaut ko izdariities, dalieties.

Sun, 20 May 2012, 00:44
Profile

šī īpašība parādas no 34 līmeņa, ar max vērtību 5, kur ir vairāk - hvz, slinkums testēt AH :)

Sun, 20 May 2012, 01:13
Profile

Runājot par AH... nez, es neapšaubu, ka man rokas līkas un nevaru atrast, bet liekas diezgan tizli, ka nevar meklēt pēc konkrēta nosaukuma (t.i. leģendāros un setu var, bet pārējo nemanīju)... kā arī, vai ir iespēja meklēt tieši pēc piem. weapon dps (ne dex, vit, citi stati)?

Sun, 20 May 2012, 11:40
Profile
Site Admin

vins wrote:
Runājot par AH... nez, es neapšaubu, ka man rokas līkas un nevaru atrast, bet liekas diezgan tizli, ka nevar meklēt pēc konkrēta nosaukuma (t.i. leģendāros un setu var, bet pārējo nemanīju)... kā arī, vai ir iespēja meklēt tieši pēc piem. weapon dps (ne dex, vit, citi stati)?

To kaapeec nevar mekleet peec nosaukuma es it kaa saprotu, tie nosaukumi ir totaals randoms dzeltenajiem itemiem. A peec DPS mekleet nevar, bet shkirot tachu var. Bez shkiroshanas es vispaar tur neko neatrastu. Vienmeer uzseerchoju itemu ko gribu, un tad 2x spiezhu uz Buyout shkiroshanas pogas, un peerku to leetaaku.

Sun, 20 May 2012, 12:00
Profile

Yeoman wrote:
vins wrote:

To kaapeec nevar mekleet peec nosaukuma es it kaa saprotu, tie nosaukumi ir totaals randoms dzeltenajiem itemiem. A peec DPS mekleet nevar, bet shkirot tachu var. Bez shkiroshanas es vispaar tur neko neatrastu. Vienmeer uzseerchoju itemu ko gribu, un tad 2x spiezhu uz Buyout shkiroshanas pogas, un peerku to leetaaku.

par buyout viss ir skaidrs... bet ne vienmēr lētākais vai dārgākais ir ar high dps, kas mani interesē vairāk... lai atrastu to itemu, kuram ir dps augstāks nākas katram apskatīt tooltip, kas ir pain in ass...

Sun, 20 May 2012, 13:10
Profile

es labāk gribētu search pēc bid/time left

Sun, 20 May 2012, 14:27
Profile

es pieveinoju pie search kriterijiem veel statu kas man visviarak interesee

piem:
2hand ja esmu lvl 45 tad lvl 52 -7(reduced req) + dexterity vismaz 100

ljoti labi atfiltreejas craps

Sun, 20 May 2012, 14:34
Profile
Site Admin

vins wrote:
par buyout viss ir skaidrs... bet ne vienmēr lētākais vai dārgākais ir ar high dps, kas mani interesē vairāk... lai atrastu to itemu, kuram ir dps augstāks nākas katram apskatīt tooltip, kas ir pain in ass...

Kaapeec jaaskataas tuultip, AH logaa tak ir DPS aile, sashkiro peec Buyout, un tad aatri ar aciim paarskrien paari leetaa gala DPS cipariem, bez peles lietoshanas. Dazhaas sekundees var iziet cauri vairaakaam lapaam. Es atdziist, ka AH UI ir kokains, un prasiitos daudz dazhaadi uzlabojumi, bet nu tik traki jau ar it kaa nau, kaa tu apraskti :)

Sun, 20 May 2012, 20:58
Profile

Yeoman wrote:
vins wrote:

Kaapeec jaaskataas tuultip, AH logaa tak ir DPS aile, sashkiro peec Buyout, un tad aatri ar aciim paarskrien paari leetaa gala DPS cipariem, bez peles lietoshanas. Dazhaas sekundees var iziet cauri vairaakaam lapaam. Es atdziist, ka AH UI ir kokains, un prasiitos daudz dazhaadi uzlabojumi, bet nu tik traki jau ar it kaa nau, kaa tu apraskti :)

mmm... vot, kas man ar to redzi - vecums laikam :D

Mon, 21 May 2012, 09:22
Profile

Nu vai arī otrādi - sakārto pēc DPS un skaties, ko no augšgala vari atļauties. Es tieši tā vakar ieskoroju praktiski double damage, jo kāds bija iemetis super augsta DPS itemu par smieklīgu cenu.

Mon, 21 May 2012, 11:04
Profile
Reply to topic   [ 17 posts ]  Go to page 1, 2  Next