View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 20 Oct 2020, 11:47

Reply to topic  [ 4 posts ] 
Itemu piedāvājums 
Author Message

Sveiki.

Ir radusies problēma - tikai 10 aukcioni vienlaicīgi kā rezultātā banka ir piespamota ar visādiem random rārēm un nesliktiem zilajiem itemiem no Inferno pirmā akta (item lvl range 54-60). Lielāko daļu es vienkārši disenčantoju vai vendorēju, bet zinu, ka iespējams kādam tie varētu kādu labumu nest.

Piedāvājums:
a) Droši uzjautāt man par itemiem un par simbolisku samaksu pēc vienošanās iespējams kādu atradīšu arī priekš Jums. Tiesa esiet gatavi, ka nevarēšu uzreiz piejoinot Jūsu spēlei, jo esmu ar 5 stakiem Nephelem valor bufa un farmoju kaut ko. Ideālā variantā - Jūs varat join Inferno modes 2 aktam (ko es atm moku).
b) Sarunājam, ka Jūs ņemat manus itemus un selojat tos AH. Ja situācija ir šī, tad 40k (vai pēc vienošanās) par itemu mani - pārējais paliek tam, kas selo. Jūs varat izvēlēties no manu itemu klāsta ko ņemt sev selošanai. Norēķināšanās ar priekšapmaksu - es Jums itemu, Jūs man uzreiz 40k - itema tālākais liktenis mani neinteresē. (tas varētu interesēt kādus, kas lēni lvlojas un paši maz ko var pārdot par mazām summām)
c) Ir gemi, kas ievērojami būsto low lvlus (līdz pat pat dubulto wepon dmg, ja gemu ieliek socket weponā vai armorā). Tos arī par simbolisku samaksu esmu gatavs notirgot.

PS Tikai mēģinu nopelnīt papildus goldu :)
PPS Online esmu parasti vakaros.
PPPS Kā jau minēju, kad iespējams nevarēšu uzreiz joinot Jūsu spēlei.

Tue, 22 May 2012, 11:13
Profile

mani interesētu 2hand 54-56lv weapon (ideāli staff) ir ar ļoti lielu dmg, papildus stati +%dmg, int, vit, posion/arcane dmg. Ja tev kkas tāds atrodās varam apspriest cenu :)

Tue, 22 May 2012, 14:21
Profile

Tagad pieejami itemi arī no endgame, jo ikdienā izsitu (gandrīz var teikt farmoju) Inferno Act4 vai Act3. Bieži sanāk DE ļoti nesliktas mantas, jo vienkārši nav bankas slotu.
Vēl iespējams craft botas un beltu (ilvl 62) ar 6 afixiem. Nepilni 88k goldu + materiāli (28/5/8) un simbolisks tips man un var mēģināt kaut ko uzcraftot, ja interesē.
Cenas ir simboliskas un ja ir kāds pasūtījums, tad attiecīgajam klientam varu mantas atlikt kaut kur maliņā. Itemi visticamāk nebūs BiS.

Mon, 04 Jun 2012, 13:38
Profile

Ir kādi item piedāvajumi ?

Wed, 08 Mar 2017, 16:56
Profile WWW
Reply to topic   [ 4 posts ]