View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 20 Oct 2020, 12:02

Reply to topic  [ 7 posts ] 
Kam/ko vajag 
Author Message

Šis raksts ir domāts kā vispārīgas vadlīnijas, ko kurai klasei vajag. Informācija tiks neregulāri papildināta no pieejamā materiāla.
Izmantojams kā vispārīgs ievads tirdzniecībā.

Barbarian

Ekipējuma primārie stati

Ieroči

Bruņas

Demon Hunter

Glass Cannon DH (Liels dmg, maza izdzīvošana):
- Dexterity
- Critical Hit Damage
- Critical Hit Chance
- Increases Attack Speed
- Movement Speed (uz biksēm un zābakeim obligāti)

Balansēts ar labu izdzīvošanas iespēju un pietiekoši labu dmg, lai arī varētu ko nosist:
Sakārtots plus mīnus pēc svarīguma.
- Dexterity
- All resistance
- Increases Max Discipline (nedaudz optional, jo dārgi ir mantas ar to un labiem pārējiem statiem, bet ļoti augstā vērtē)
- Vitality
- Attack Speed
- Armor (uz pāris itemiem kā minimums)

Monk

Ekipējuma primārie stati: dex/vit/resist all/resist_kautkas (kopā ar "One with Everything")/IAS/armor

Ieroči
augsts dps
IAS
life on hit
life from damage - normal/nightmare, vēlāk rekomendējas life on hit
dex
vit

Bruņas
dex
vit
resist all
resist _cold/fire/etc_ - izmantojams kopā ar "one with everything", piemēram savācot mantas ar resist all, kur vēl ir klāt resist_fire, var dabūt daudz augstāku resist_all uz visu :)
+armor

Witch Doctor

Ekipējuma primārie stati
int/vit/resist all/armor

Ieroči
augsts dps/life on hit/int/vit/mana regen/max mana

Off-Hand
liels damage (100-400 ir maksimums)/mana regen/crit/visi paareejie stati

Bruņas
int/vit/resist all/armor/IAS/movement speed

Wizard

Ekipējuma primārie stati

Ieroči

Bruņas

Thu, 07 Jun 2012, 15:16
Profile
Site Admin

Pievienoju Witch Doc infu. Kas ir zinosh, attieciigaa formaataa sarakstiet par savu klasi repleju, peec tam to paarliks uz pirmo postu.

Fri, 08 Jun 2012, 11:10
Profile

Cik esmu saktījies un lasīji visdažādākos forumus par wizardu un tā ekipējumu, tad esmu nonācis pie secinājuma, ka katrs izvēlas to, ko pats vēlas, un nu jau iet mele wizardi ar pavisam crazy gearu .. tā kā pat nezinu ko iepostēt .. izņemot - izvēlēties tos status un tādā daudzumā, kā katram pašam liekas pieņemami. Vienīgais, ko visi wizardi vēlas ir Intelekts .. pat par tik populāriem statiem kā IAS iet diskusijas, ka jamo tā kā nevajag .. ka tas tik virtuāli bOOsto dmg .. so - katra paša izvēle ..

Fri, 08 Jun 2012, 12:53
Profile

man barbs 57 liimenis un esmu nonaacis pie sleedziena,ka nekas nemainaas,attieciibaa uz gearu(kas savaa zinjaa mani apbeedina,jo blizz teica,ka ir daudz statu un visi neskraidiis ar vienaadiem afiksiem u.t.t.).Wizarda gearam vajag konkreeti taadus pashus status,kaa barbam(iznjemot main status protams str-int),tie ir

intelect(int vietaa barbam str)
vitality
armor
all resistance
life regeneration
fire/poison/arcane/cold/lightening/holy resistance(kas nav obligaati)
Dexteriti(nosaciiti arii var kaut kaados briizhos buut noderiigs,jo palielina dodge procentu)
+ magic find,vai gold find(protams bez shiem statiem varam iztikt)
Protams visi iteemi,kuriem var buut socketi,njemt ar soketiem,t.i. - Helm,Chest,Pants,Ring un Amulets

Domaajams ar ieroci ljoti liidziigi kaa barbam.

Tue, 12 Jun 2012, 03:31
Profile

Guzis wrote:
es nedaudz pamainīšu Tevis rakstīto, jo manam Wizam ir šādi
intelect
vitality (nav svarīgs
armor
all resistance
life regeneration (nemu primāri tikai to, kas nāk no sitieniem, jo no pārējiem nejūt labumu)
fire/poison/arcane/cold/lightening/holy resistance(kas nav obligaati)
Dexteriti(nosaciiti arii var kaut kaados briizhos buut noderiigs,jo palielina dodge procentu) (wizam toch nav vajadzīgs)
+ magic find,vai gold find(protams bez shiem statiem varam iztikt)
Protams visi iteemi,kuriem var buut socketi,njemt ar soketiem,t.i. - Helm,Chest,Pants,Ring un Amulets(caurumi der tikai ja pārējie stati priekšmetā ir labi un biežāk man ir labi priekšmeti bez caurumiem)

Domaajams ar ieroci ljoti liidziigi kaa barbam. Par ierci neko nevaru pateikt, jo tas mainās pagaidām kataras 5 minūtes.

Esmu pagaidām 50LVL un domāju, ka nekas daudz man nemainīsies

Tue, 12 Jun 2012, 08:21
Profile

OK, ierakstīšu nedaudz item statu nepieciešamība priekš Demon Hunter.

Glass Cannon DH (Liels dmg, maza izdzīvošana):
- Dexterity
- Critical Hit Damage
- Critical Hit Chance
- Increases Attack Speed

Balansēts ar labu izdzīvošanas iespēju un pietiekoši labu dmg, lai arī varētu ko nosist:
Sakārtots plus mīnus pēc svarīguma.
- Dexterity
- All resistance
- Increases Max Discipline (nedaudz optional, jo dārgi ir mantas ar to un labiem pārējiem statiem, bet ļoti augstā vērtē)
- Vitality
- Attack Speed
- Armor (uz pāris itemiem kā minimums)

Šim te papildus protams Critical Hit Damage un Critical Hit Chance, kas iet roku rokā priekš DH un uzboosto damage lielos apjomos, bet tas ir opcionāli un tikai tad, ja tev ir daudz naudas un esi gatavs izmest pāris miļjonus vai pat pāris 10+miljonus par mantu, kurai būs iepriekš nosauktei primārie izdzīvošanas un dmg stati un klāt vēl arī kāds no šiem diviem.

Abos gadījumos ieročus principā izvēlas lielākais dps kāds vien iespējams (nav svarīgi 2x pa 1H vai 2H un Quiver) un tad jau stati protams Dexterity, IAS un life on hit (jo sevišķi ja ir ātri ieroči). Protams, optional abi divi Critical Hit Damage un Critical Hit Chance, kas izpildoties iepriekšējiem statu nosacījumiem un iegūstot vēl kādu no optional dod milzīgu dps boost. Ātruma ziņā katram no sava spēles stila, bet ir jāsaprot, ka jebkurā gadījumā nebūs solo gan arī party daudz iespēju stāvēt un nuke everything, tāpēc ātrums ir labi, bet ne obligāti, jo bieži ir tā, ka izšauj un pavirzies uz sāniem, izšauj un pavirzies uz sāniem (tas pret pretiniekiem, kas it ranged) vai arī ātri izšauj cik vien vari un skrien tālāk nost no mobiem.

P.S. Tas viss pagaidām kamēr nav 1.0.3 patch un nav IAS izmaiņas.

Tue, 12 Jun 2012, 13:28
Profile

njaa wizardiem tiesham izsaktas ka katrs iet ar ko grib, es nespiezhu uz glas canon man patiik defensiiva speelee, bet nu mele arii isti neeju, status ko es izveelos ir
ierocim dps un visi citi bonusi ko piedavaa randoms, uz neko specifisku nespiezhu iisti neesmu iedomaajies ko tadu mekleet ierocii. Laikam socketu jo tad var iebaazt akmeni kas palielina crit damage.
Pareejais giers es mekleeju peec
-intelect
-resist all
-life regen
-vitality
sakumaa nespiedu uz vitality bet nu laikam vajag jo nejuutos paaraak eerti ar 20k hpgribetos ap 30 dabuut.
nu un kaa runa tauta +mowment spiidu arii prasas.

Tue, 12 Jun 2012, 18:03
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ]