View unanswered posts | View active topics It is currently Tue, 20 Oct 2020, 11:51

Reply to topic  [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Craftoshana 
Author Message
Site Admin

Nopirku AH paternu. Taadu kas taisa dzelteno itemu 62 ilvl ar 6 propertijiem. Ir arii taadas kas taisa ar 5 un 4 propertijiem, bet taadi itemi nav interesanti.

Statistikai, mosh cilveekiem interesanti. Es uzcraftoju 22 itemus, pashizmaxa ir ap 150k goldu (90k crafting un 55-70k materiaali). Dazhi itemi salvage, dazhi itemi aiziet pa 10-20k, dazhi pa 400-600k, viens pa 1.9 milj. Videeji uz tiem 22 itemiem katrs ir paardevies pa 219k goldiem, taatad esmu plusos. Cik ilgi taa varees turpinaat, un kaa tas cipars mainiisies, ej nu sazin.

Bet nu briizhiem ir druumi, uzcrafto 5 itemus, nevienam veertiiba nav virs 150k, tad nospljaujies un ej sist monstriem sejas. Bet nu naakamaa dienaa akal cep aukshaa itemus, dziive iet uz priekshu.

P.S. Paternas izmaxas veel nav atmaxaajushaas, bet tas bij vairaak taa kaa sporta peec, nevis biznesam.

Padalieties pieredzee, vai jums sanaak kaut kaadi pelniishanas varianti ar profesijaam?

Tue, 12 Jun 2012, 12:41
Profile

Ieteiktu tagad neko necraftot.
Jo kad 1.0.3 būs live visas crafting izmaksas laikam būs uz pusi mazākas ( varbūt pat vēl mazāk)

Tue, 12 Jun 2012, 14:24
Profile

Jā, es savu bodīti arī aizklapēju pēc tam, kad izlasīju par izmaiņām. Stakoju materiālus un tikko samazinās craftinga izmaksas, tā sākšu štancēt.
Bet kopā esmu sackraftojis gandrīz 200 max lvla itemus ar 6 property. Man ir receptes zābakiem, jostai, biksēm, wizarda cepurei un wandam. Varu pateikt, ka viss process bijis veiksmīgs un ar lieliem plusiem, kas tika ieguldīti geara upgreidošanai pašam un papildus recepšu iepirkšanai, bet tas bija tā teikt agrā spēles stadijā kamēr salīdzinoši viduvējs gears gāja pa labām cenām.
Kā jau Yeo min, diez vai tas ilgi turpināsies, jo jau šobrīd ir grūti pārdot kaut ko viduvēju par normālu cenu. Man gan craftošanas pamatideja bija dabūt sev kādu upgrade nevis ar mērķi gūt peļņu, bet nu sanāca labāk nekā bija domāts :)
Statistiku gan nekur nerakstīju un konkrētus skaitļus dot nevaru.

Tue, 12 Jun 2012, 15:10
Profile
Site Admin

Eddvards wrote:
Jā, es savu bodīti arī aizklapēju pēc tam, kad izlasīju par izmaiņām. Stakoju materiālus un tikko samazinās craftinga izmaksas, tā sākšu štancēt.

Man shii ideja nav saprotama. Es tagad AH nopeerk materiaalus, uzcrafto itemu, paardodu, nopelnu. Kaads ir iemesls kaut ko gaidiit? Es saprot ja teu buutu meenesha kvotas, dabuut vienu bulcinju meenesii, un tad domaa kaa uz vinjas uzvaariities. Bet nu te tachu resursi ir praktiski bez limitiem. Tas ka tagad kaut kas tiks gaidiits, nekaadi nepalielinaas pelnju peec patcha.

Tue, 12 Jun 2012, 19:35
Profile

Yeoman wrote:
Eddvards wrote:

Man shii ideja nav saprotama. Es tagad AH nopeerk materiaalus, uzcrafto itemu, paardodu, nopelnu. Kaads ir iemesls kaut ko gaidiit? Es saprot ja teu buutu meenesha kvotas, dabuut vienu bulcinju meenesii, un tad domaa kaa uz vinjas uzvaariities. Bet nu te tachu resursi ir praktiski bez limitiem. Tas ka tagad kaut kas tiks gaidiits, nekaadi nepalielinaas pelnju peec patcha.

No peļņas viedokļa noteikti, ka Tev taisnība, bet es laikam esmu pārāk žīdīga persona. Kā arī man ir tikai 10 AH slotu, uz kuriem jau tā gaida itemi, kas dropojuši no farminga un pat ļoti gribot es nevaru sabāzt arī craftotos itemus tur. Respektīvi sanāks disenčantot tos itemus, par kuriem Tu dabū vizmaz 50k .. tātad visticamāk ieiešu mīnusos. Kas neriskē, tas nedzer šampanieti, protams, bet nu es labāk nogaidīšu - goldi man nav daudz, lai pa craftu dotajā momentā maksātu 90k.

Wed, 13 Jun 2012, 08:31
Profile
Site Admin

Jaa, tie 10 AH sloti maina daudz ko. Bet nu kad varees oficiaali cancelot, tad buus vieglaak, es jau peedeejaas paaris dienas iekraameeju itemu, ja 3h laikaa nau aizgaajis, tad nometu pa 10-20% cenu un lieku akal iekshaa. Eerti, un aatraak itemi aiziet.

Wed, 13 Jun 2012, 08:53
Profile

Ir kaads kraftojis ierochus? Uzkraftoju 4 gab(6 properties) un visi 4 crap,gribu saprast cik nezheeliigi liels randoms pie ierochu taisiishanas iznaak... Varbuut nav veerts taisiit,bet kraat naudu un nopirkt no AH ? viens krafsts izmaksaa 167 k g + 53 exquisite essence,11 iridescent tear un 24 tomes.vienvaardsakot,ja peerk matus 1 weap kraftoshana izmaksaa virs 267 k goldu.Essences gan pats censhos savaakt,bet ieksh act 1,tas nenaakas viegli.2-3 h vajag,lai uzlasiitu 53 essences

Sat, 16 Jun 2012, 10:36
Profile
Site Admin

Ierochus craftot ir bezjeega jo labaakie ir 63 ilvl ierochi. Craftojaas tikai 62 ilvl. Ar armoriem taadas probleemas nav, tur arii 62 ilvl var uzroleeties ljoti augsti stati.

Sat, 16 Jun 2012, 12:32
Profile

Yeoman wrote:
Ierochus craftot ir bezjeega jo labaakie ir 63 ilvl ierochi. Craftojaas tikai 62 ilvl. Ar armoriem taadas probleemas nav, tur arii 62 ilvl var uzroleeties ljoti augsti stati.

Es kad iechekoju D3DB,man radaas aizdomas,ka tur ir konkreeti stati uz ierochiem,kaadus vari uzkraftot,piem. (dps 123-376 vai 377 - 600) un paareejie 6 random properties.

P.s. Kaarteejo reizi esmu iegraabies un pats beediigaakais ir tas,ka nekur netiek mineets,kas no kaa tev max var sanaakt... 1m pa recepti :x Taa vietaa buutu labaak iepircis kaut ko JC.

Sat, 16 Jun 2012, 16:46
Profile
Site Admin

Taada tipa informaacija pashaa speelee nekad netiks uzraadiita. A bet paguugleejot, nemaz tik traki nav, tauta dalaas ar informaaciju. Es pirms pirkt recepti, uzguugleeju, secinaaju ka ar ierochiem ir dead end, un nopirku visaugstaakaa liimenja armoru (3.3m), kas man pasham bij vissliktaakais.

Sat, 16 Jun 2012, 21:51
Profile
Reply to topic   [ 20 posts ]  Go to page 1, 2  Next