View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 10 Aug 2020, 10:50

Reply to topic  [ 5 posts ] 
Enable elective mode in options !!! Obligaati ! 
Author Message

Es par biablo maz ko lasiiju,praktiski neko... Un par shaadu funkvciju nezinaaju liidz 54 liimenim :D Bet tiiri normaali tiku galaa,ja reiz hell 1 act gandriiz esmu izgaajis.

Sat, 19 May 2012, 06:22
Profile

Viņa gļuko. Kad enablēju, man sāka zust speļļi no quickbar. Tā ka es gribu viņu ielietot, nospiežu pogu vai peli un viņš nevis aktivizējas bet pazūd.

Pārslēdzos atpakaļ uz nābmodi, vismaz nightmare ampelējoties man tik traki nevajag super optimālo buildu.

Sat, 19 May 2012, 13:40
Profile

Grims wrote:
Viņa gļuko. Kad enablēju, man sāka zust speļļi no quickbar. Tā ka es gribu viņu ielietot, nospiežu pogu vai peli un viņš nevis aktivizējas bet pazūd.

Pārslēdzos atpakaļ uz nābmodi, vismaz nightmare ampelējoties man tik traki nevajag super optimālo buildu.

Vispaar taas funkcijas juudzas nost laiku palaikam.Paldies dievam,man ar elective modi viss ok,toties biezhi pazuud HP bari un neraada dmg done.Man ieteica unchek un check,tas citreiz paliidzot,man dazhreiz palidz.

Sun, 20 May 2012, 02:30
Profile

Jautājums ar ko tu spied action barus?Tu gadījumā ar peli to nedari?Otra lieta ieslēdzi nokonfigurēji-izslēdzi.
Pie reizes iekustinot tēmu pa šo opciju.Pāris dienas atpakaļ rakņājoties par interneta vietni,pamanīju postu ,kur džeks bija ielicis buildi ar vairākiem vienādiem spell veidiem,piemēram 2 defence,vai 3 secondary u.t.t.Nu bija ļoti daudz cilvēku kas to nezināja,ka to piedāvā elective mode,tai skaitā kauns atzīties es ar nezināju.Protams gan jau daudzi to zin ,bet tie kas nav pamanījis tad izmatojot postu informēju.Katrā ziņā daudzām klasēm ir tādi skill veidi kas ir stockā nederīģi,bet ir tāi kur gribas paņemt vairākus no tās grupas.Arī man monks ,tagad pārtiek no 3 vienas grupas skilliem jaunajā buildā un nu ir reizes 3x vieglāk kā iepriekš :)

Sun, 20 May 2012, 12:12
Profile

es pashaa saakumaa visus kas tur ir - iesleedzu :)

Tue, 22 May 2012, 00:15
Profile WWW
Reply to topic   [ 5 posts ]