View unanswered posts | View active topics It is currently Mon, 10 Aug 2020, 11:26

Reply to topic  [ 7 posts ] 
Kā pa lēto apģērbties priekš inferno 
Author Message
Site Admin

Apgjeerbties var dazhaadi. Klasiskais veids ir mekleet itemus, kur visi stati ir sabalanseeti, ir gan damage gan izdziivoshana (piem. INT+VIT+resistall). Bet tas ir daargi. Tas ir ljoti daargi. Un galvenais ka shis sabalanseetais gear prieksh Act1-2 inferno taa vai taa buus jaamaina uz jaunaam lupataam lai ietu Act3-4. Taapeec ir otrs variants, daudz leetaaks, bet arii straadaajosh.

Sadalam damage status un izdziivoshanas status pa dazhaadiem slotiem. Shaadi itemi ir daudz leetaaki, tanii pashaa laikaa tas viens izveeleetais stats var buut sameeraa liels. Reku piemeers:

Damage only itemi: gredzeni, amuleti, cimdi, vinjiem virsuu ir Attack Speed un primaarais stats (INT, DEX, STR).
Izdziivoshanas only itemi: shoulderi, braceri, zaabaki, vinjiem virsuu VIT un Resist All. Zaabakiem veel Movement Speed.
Dazhaadi: paareejiem itemiem Resist All un primaarais stats (INT, DEX, STR).
Ierocis un offhand: tiem svariigs ir tikai maksimaalais DPS un Damage. Ir labi, ja virsuu veel ir Vitality, resist all.
Un kaut vienam no itemiem resist vai vit aizstaat ar + 7 yard pickup.

Ja ir izveele starp augstaaka liimenja un zemaaka liimenja gear, labaak njemt augstaako liimeni, jo tur buus lielaaks armors. Var seerchojot itemus aizstaat Resist All ar Armor. Resist cipari gan meedz iet augstaak, liidz 50-70, bet armors iet liidz 200-300 (tas pats kas 20-30 resist all). Toties par +armor biezhi nav papildus nekas jaamaksaa.

Kopsumaa sanaak sameeraa labi stati, lai vareetu tikt galaa ar pusi no Inferno modes. Tanii pashaa laikaa tas buus leetaak, nekaa ja tos pashus status salasiis sabalanseeti pa visaam lupataam.

Thu, 14 Jun 2012, 10:58
Profile
Site Admin

Iisteniibaa shii strateegjija straadaa arii prieksh act3 gjeerbshanaas.

Meegjinu par pienjemamu cenu salasiit gear upgrade. Un taa kaa nesapratu iisti, kuras mantas vislabaak upgreidot, tad uztaisiiju ieksh Excel tabulinju, kur ir redzams armor slots, DPS un EHP ko man konkreetais items slotaa dod. Sapratu to pashu, par ko rakstiiju, ka plecus un bracerus var sameeraa droshi mekleet ieksh AH vispaar bez primaaraa stata, bet ar pamatiigu defenci. Tiko kaa par nelielaam naudaam nomainiiju bracerus, vecie braceri deva 30k Effective HP, un jaunie 50k EHP, pie tam DPS kritaas tikai par 1400. Tas pats veel jaaizveic ar pleciem.

Tue, 19 Jun 2012, 11:42
Profile

Yeoman wrote:
Iisteniibaa shii strateegjija straadaa arii prieksh act3 gjeerbshanaas.

Meegjinu par pienjemamu cenu salasiit gear upgrade. Un taa kaa nesapratu iisti, kuras mantas vislabaak upgreidot, tad uztaisiiju ieksh Excel tabulinju, kur ir redzams armor slots, DPS un EHP ko man konkreetais items slotaa dod. Sapratu to pashu, par ko rakstiiju, ka plecus un bracerus var sameeraa droshi mekleet ieksh AH vispaar bez primaaraa stata, bet ar pamatiigu defenci. Tiko kaa par nelielaam naudaam nomainiiju bracerus, vecie braceri deva 30k Effective HP, un jaunie 50k EHP, pie tam DPS kritaas tikai par 1400. Tas pats veel jaaizveic ar pleciem.

A to Excell failinju var iekjert naasii kautkaa?

Tue, 19 Jun 2012, 17:09
Profile
Site Admin

Tas xls failinsh ir bez matemaatikas, tiiri informatiivs, kur es pierakstu savus daargos armoru pirkumus, reekjinu DPS utt, bet iistie tuulji ir webaa (te forumaa ir linki uz kalkulatoriem).

Shodien updeitoju, skriinshots no xls pielikumaa. Chara kopeejais DPS 31063 (vakar paardevu IAS ieroci, shodien staigaaju ar veco). EHP aile ir cipars, ko man raada http://rubensayshi.github.com/d3-ehp-calculator/ par katru itemu, un DPS aile ir cipars, par cik samazinaas chara kopeejais DPS, ja es to itemu novelku nost. Kaa redzams, pleci un braceri dod ljoti maz chara kopeejam DPSam, jo tur ir daudz mazaak DPS statu, kas var uzroleeties tajaa slotaa.

Attachments:
diablo_ehp_dps_yeowd.PNG
diablo_ehp_dps_yeowd.PNG [ 8.27 KiB | Viewed 12395 times ]
Wed, 20 Jun 2012, 11:40
Profile

Es tos EHP un DPS aprēķinu formulas pagaidaam neizprotu, es ta iipashi neiespringu uz reeķināšanaam

Wed, 20 Jun 2012, 13:01
Profile

head 288672
shoulders 204220
chest 277057
hands 252296
wrist 207316
waist 213709
legs 289935
feet 191826
amulet 5000
ring1 91000
ring2 83371
weapon 118045
offhand 364476

mans ehp sadaliijums
kalkulators raada 1.22m EHP, 1.9M EHP ar dodge

Thu, 21 Jun 2012, 16:07
Profile

Ja gearo altus tad var arī lietot maina gear uz alta.
Piem
Wd gears var arī derēt Wizz
DH ar Monk labi iet kopā
Barbars paliek forever alone soreiz.

Thu, 21 Jun 2012, 17:35
Profile
Reply to topic   [ 7 posts ]